ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

صبح و سرمایه - پنج شنبه 10 اسفند 1396

  • 148 بازدید
  • پنج شنبه, 10 اسفند 1396 ساعت 09:50

"نه" برجامی اروپا به آمریکا

اتحادیه اروپا بار دیگر مخالفت خود را با سیاست های واشنگتن با هدف بازگرداندن تحریم ها علیه ایران اعلام کرد. نماینده اتحادیه اروپا در آمریکا با رد احتمال بازگرداندن تحریم های هسته ای ایران به بهانه ای دیگر و به طور مشخص مسائل موشکی تاکید کرد که بروکسل برجام را برای امنیت خود اساسی میداند و با اقداماتی که این توافق را در معرض خطر قرار دهد مخالف است.

متوسط قیمت نفت در سال 2018 به 63 دلار میرسد

نظر سنجی رویترز نشان میدهد تحلیلگران انتظار دارند قیمت نفت امسال افزایش یابد , اما از یک سو به دلیل رشد تولید نفت شیل آمریکا و محدود شدن تولید اوپک از سوی دیگر باعث میشود دامنه نوسان آن محدود باشد.

بانک مرکزی : ممنوعیت ثبت سفارش به دلار برای تجارت مشکلی ایجاد نمیکند

مدیر کل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تایید کرد از روز چهارشنبه 9 اسفند 1396 , ثبت سفارش واردات کالا با دلار آمریکا ممنوع شده است اما سهم دلار در سبد تجاری کشور آنچنان بالا نیست و این امر در مراودات تجاری بازرگانان ایرانی مشکلی ایجاد نمیکند.

اندونزی در میان 10 مقصد بزرگ صادراتی ایران

رایزن بازرگانی ایران در اندونزی اعلام کرد: بر اساس آمار گمرک , اندونزی با 23 پله صعود نسبت به سال 1394 و 16 پله صعود نسبت به سال 1395 , در جایگاه دهم بزرگترین مقاصد صادراتی کشورمان قرار گرفت که نشانگر ظرفیت بالای این کشور برای پذیرش محصولات ایرانی است.

بازار ارز و سکه

در بازار ارز و سکه , هردلار آمریکا به قیمت 4471 , هر یورو 5453 , هر پوند 6813 تومان و هر سکه بهار آزادی به قیمت 1492000 تومان معامله شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا